Зсувний дах для напівпричепу, причепу і газелі представляє собою бездоганно функціонуючий механізм, завдяки якому полегшується та прискорюється процес проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Крім того, забезпечується повноцінний доступ до навантажувального простору.

Сдвижная крыша на полуприцеп

Переваги

Популярність установки зсувних дахів пояснюється рядом позитивних характеристик:

 • проста система роботи;
 • міцність і надійність;
 • стійкість до зовнішніх впливів;
 • сприяє більш тривалому збереженню товару і його презентабельного вигляду;
 • не вимагає спеціального догляду;
 • тривалий термін експлуатації.

Зсувний дах на Газель: види й особливості системи

Механізми для управління системою можуть бути різними, оскільки це залежить від самого пристрою. Виділяють два види:

 1. Простий механізм. Він полягає в тому, що бічні стінки і верх зсуваються разом. В його основі лежать досить гнучкі напрямні з металу, здатні витримати сильне навантаження, а також вільно та легко переміщатися. Для такого виду характерна довговічність і надійність.
 2. Складний. Механізм, який часто використовують для причепів і напівпричепів. Специфіка пристрою полягає в тому, що бічні стінки і верх рухаються окремо. Власник транспорту може здійснювати або бічне, або вертикальне завантаження. Даний варіант більш складний в експлуатації, проте в разі поломки певних деталей ремонтувати всю конструкцію не доведеться.

Виготовлення та принцип роботи зсувного даху на фуру

Сдвижная крыша на ГАЗель

Головне завдання при створенні покрівлі полягає в тому, щоб механізм був добре налагоджений і простий в експлуатації.

В першу чергу потрібно підняти спеціальну ляду, що бере на себе функції захисту всього вмісту транспорту від попадання вологи всередину. Зсувний дах на фургон, причіп або напівпричіп неможливо згорнути без допомоги інструментів, оскільки він розрахований на великі розміри. Тому існує спеціальний інструмент з наявністю гачка, за допомогою якого водій і буде проводити різні маніпуляції.

Після того як ляда піднята, потрібно потягнути за трос. Таким чином відбувається розблокування механізму, який фіксує розсувний дах. Далі можна потягнути за той же трос або балки з металу. Механізм почне пересуватися по роз’ємам з підшипниками всередині. Шарнір зсувного даху забезпечить плавність переміщення.

Можна не переживати про те, що балки будуть рухатися довільно, оскільки між ними монтуються спеціальні розпірки. Крім того, вони перешкоджають провисанню тенту. Для того щоб закріпити на зсувний даху тент, до тканини припаюють кишені. Через них протягують стяжки.

Якщо ви хочете купити зсувний дах, але побоюєтеся, що він може несприятливо вплинути на загальну міцність конструкції, можете повністю відкинути всі страхи. Справа в тому, що кріплення тенту до всіх балок сприяє більш міцній фіксації тенту на транспорті.

Зсувний дах на вантажівку: функції

Крім полегшення і прискорення навантажень і розвантажень, а також забезпечення збереження вантажу, що перевозиться в транспорті, система виконує ряд вимог, які в сукупності складають цілісну, функціональну і надійну роботу пристрою. З них виділяють основні:

 • легкість ходу;
 • висока стійкість до зношування;
 • міцна фіксація;
 • здатність витримувати велике навантаження без деформації;
 • стійкість до різних впливів ззовні;
 • високоефективна робота.

Високі вимоги застосовуються до елементів будови неспроста, оскільки якщо продукція не відповідає їм, отже, виконувати належні функції вона не зможе. Щоб не помилитися з вибором, звертайтеся за послугами в надійні компанії.

Наша компанія «ТентМастер» займається виготовленням, монтажем та ремонтом зсувних дахів в Дніпрі. Наші висококваліфіковані фахівці підберуть конструкцію, яка найкращим чином підійде до вашого причепу або автомобілю. Ми гарантуємо високу якість виконаної роботи та самої конструкції.

Монтаж

Крівлю встановлюють на каркас вантажівки, а вибір місця монтажу і методу кріплення залежить від специфіки функціонування та типу завантаження. Воно може бути вертикальним і бічним.

Ремонт сдвижной крыши

Ремонт

Абсолютно всі механізми схильні до зносу, тому необхідно періодично ремонтувати пристрій, повністю або частково замінювати його механізми та оновлювати полотно тенту. Компанія «ТентМастер» надає:

 • ремонт зсувного даху;
 • установку і демонтаж крівлі;
 • усунення процесу закушування або заїдання тенту;
 • заміну роликів зсувного даху.

Ціни

Вартість наших послуг залежить від масштабів роботи, особливостей транспорту, серйозності пошкоджень в разі ремонту і встановлених термінів.

Полезные ссылки

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Loading...