Ворота на причіп або напівпричіп – це важливий елемент при перевезенні вантажу, який забезпечує безпечне перевезення і комфорт під час завантажувальних / розвантажувальних робіт. На відміну від тентової накидки, ворота на напівпричіп або причіп не так вже й просто відкрити, підвищуючи безпеку всього вмісту в кузові. Надійний замок з можливістю пломбування сприяє тому, що водій під час перевезення не зможе отримати доступ до вмісту і залишитися непоміченим.

Компанія “ Tentmaster ” пропонує виготовлення воріт на напівпричіп, причіп або фургон, а також ремонт воріт на напівпричепах. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, створюючи ворота відповідно до розміру причепа вашого авто. При виготовленні воріт використовуємо метал або ламіновану вологостійку фанеру. Запірний механізм і петлі встановлюємо з нержавіючої або оцинкованої сталі. Це гарантує тривалий термін експлуатації автомобільних воріт.

ворота на напівпричіп

Ворота на фургон

Ворота для фури – це розсувні конструкції, які складаються з двох стулок з можливістю відкриття до 270о і володіють можливістю фіксації у відкритому положенні. Така функція дозволяє з максимальним комфортом проводити навантажувальні і розвантажувальні роботи. Кожна із стулок кріпиться 2 або 4 петлями, залежно від того, які ворота на фургон встановлюються: їх розмір, матеріал і т.д.
Застосовується ущільнювач з гуми, який гарантує гарну звукоізоляцію і герметичність, що мінімізує рівень шуму під час руху. Запору штангового типу забезпечує додаткову надійність і збереження вантажу. Створюючи ворота на термобудку, упор робиться на збереження мікроклімату всередині кузова.

Ворота на причіп, напівпричіп

Пропонуємо своїм клієнтам задні ворота на напівпричіп, які використовуються на легкових авто з високим тентом-будкою і не застосовується для тентів-кришок або тентів-пологов. Зазвичай вони застосовуються в наступних випадках:

  • необхідно обмежити доступ до легкового причепа через поріз тенту;
  • при необхідності забезпечити максимальної герметичності кузова, наприклад, в зимовий період часу;
  • для зручності відкриття / закриття причепа або напівпричепа.

Якщо ви хочете замовити ворота на вантажівку або ремонт воріт напівпричепів, тент на причіп , просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Наш фахівець проконсультує по питаннях, що цікавлять, назве орієнтовну вартість і терміни виготовлення або ремонту воріт.

Автомобільні ворота

Ворота на причіп

Виготовлення воріт на напівпричіп

Автоворота роблять процес навантаження-розвантаження більш швидким і зручним, а наявність замка на воротах забезпечує більшу безпеку в порівнянні з тентовим клапаном. Ворота виконуються з профільних труб і сталевого листа товщиною 1,2 – 1,5 мм, грунтуються і фарбуються в колір тенту. Може так само використовуватися кольоровий оцинкований лист товщиною 0,7 мм. Вся запірна фурнітура, петлі – оцинковані.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...