Тент на легковий причіп – сучасне рішення багатьох проблем, з якими стикаються водії під час перевезення вантажу. Багато власників транспортних засобів використовують автомобільні причепи абсолютно різних модифікацій для транспортування. Варто враховувати, що експлуатація причепа з навісом дає набагато більше можливостей, ніж використання відкритого причепа.

Компанія «ТентМастер» займається створенням міцних покриттів на легковий причіп за доступною ціною.

Тент на легковий причіп

Масовий попит на тенти зумовлений низкою переваг. В першу чергу завдяки виробу вантаж захищається від попадання пилу, бруду, дощу і снігу. Наявність такого продукту на причепі знижує ризик можливої крадіжки. Більш того, тент сприяє зниженню опору повітря.

Види тентів на причіп

Форма, розмір і висота вироби залежать від його прямого призначення:

  1. Розмір. Важливо, щоб товар в точності відповідав розміру причепа, для якого він підбирається. Якщо ви вирішили купити тент на причіп, необхідно приділити особливу увагу точним вимірюванням, оскільки в іншому випадку продукт не зможе забезпечити вмісту транспорту належний захист. Якщо відмінності вдалося уникнути, процес монтажу буде значно швидше і простіше.
  2. Висота. Для транспортування вантажів великих габаритів тент повинен бути досить високим. Тільки в цьому випадку перевезення громіздких товарів, до числа яких можна віднести меблі, техніку та різне обладнання, пройде успішно. Невисокий тент підійде для перевезення товару невеликих розмірів. При цьому він не повинен надто підніматися над бортами самого причепа.
  3. Форма. Вироби можуть бути не тільки прямокутними, але й округленими у верхній частині. Така форма розрахована для високих покриттів, оскільки має властивість знижувати загальну парусність всього причепа, тому економить пальне.

Матеріали

Виготовлення тенту на причіп має на увазі застосування найбільш якісних матеріалів. Це спеціалізовані тентові ПВХ тканини або брезент. Просочена ПВХ тканина має високу щільність від 650 г/м. кв., завдяки чому продукт міцний і стійкий до механічних пошкоджень. Матеріал витримує великі навантаження і при цьому не деформується за рахунок своєї гнучкості.

Тканини стійкі до зносу, що гарантує довгий термін експлуатації без необхідності проведення ремонту. Доглядати за ними не складе труднощів: пил і бруд змиваються легко, а при бажанні або необхідності провести невеликий ремонт буде нескладно.

Купити тент на легковий причіп в Україні

Компанія «ТентМастер» виготовить тент на будь-який причіп для легкового автомобіля. Ми надаємо продукцію на замовлення не тільки в Дніпрі, а й по всій Україні.

Зробити замовлення можна на нашому сайті, написавши на пошту oootentmaster@gmail.com або зателефонувавши на один з наданих номерів в робочий час.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...