Вантажні автомобілі ГАЗ «Газель» активно використовуються для надання послуг у сфері вантажоперевезень, і обов’язковою умовою для повноцінної реалізації транспортування виступає наявність тенту. Компанія Тентмастер пропонує встановити тент на ГАЗель власного виробництва . Ми використовуємо ПВХ матеріал і фурнітуру перевірених світових брендів, тому наша продукція має високі показники якості, ізносоустойчива, міцна.
Тент на Газель

Види тентів на автомобілі ГАЗель

Компанія Тентмастер виготовляє покриття за індивідуальними вимірами , завдяки чому можна підігнати тент під розміри кузова і каркаса вантажівки максимального точно. Ми пропонуємо тенти на такі види Газелей:

 • ГАЗель “ДУЕТ” кузов 2,2 м;
 • ГАЗель стандарт кузов 3,2 м;
 • ГАЗель довгобазова кузов 4,25 м;
 • ГАЗель Фермер;
 • ГАЗель Next.

Виготовлення тентів на ГАЗель

Тент для автомобіля ГАЗель наша компанія виготовить і встановить за один робочий день.

Для зручності та з метою прискорити реалізацію послуги ми розробили систему запису на виміри. Для цього потрібно зробити попередній дзвінок і записатися на зручний час. Після цього робота будується за такою схемою:

Пригін автомобіля для зняття індивідуальних вимірів, адже навіть у стандартних авто бувають особливості;

Вибір кольору і конфігурації (передній, задній або бічній клапан, знімний дах – за бажанням можна зробити кілька);

Підбір підходящої фурнітури і матеріалу;

Монтаж готового виробу: або у нас на виробництві, або з виїздом до замовника.

Тент з рекламою

На особливу увагу заслуговує транзитна реклама, оскільки коштує дешевше і має велику візуальну конкуренцію. Компанія Тентмастер не тільки виготовляє і встановлює тенти, але і завдає на покриття рекламу наступними методами:

Широкоформатний друк. Переваги даного методу : невисока ціна, можливість нанесення складних багатобарвних зображень. Недоліки: слабка стійкість до УФ випромінювання, малий термін служби (3-4 роки)

Метод трафаретного друку. Переваги : практично необмежений термін служби без зміни зовнішнього вигляду. Недоліки: висока вартість, обмеження по складності зображень

Нанесення самоклеющейся плівки Оракал. Переваги : невисока ціна. Недоліки: малий термін служби слабка стійкість до зминання.

Тент з рекламою буде служити додатковим носієм інформації і допоможе в просуванні бренду або компанії в Україні.
Реклама на тенти

Матеріали тенту

Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення тентів на ГАЗель є ПВХ-тканина . Вона міцна і практична в використанні, відрізняється надійністю і простотою. Ми використовуємо тільки перевірені матеріали, такі як: SEDO (Іспанія) , UNISOL (Корея) , SIOEN (Бельгія) , POLYMAR (Німеччина)

Експлуатаційні якості матеріалу:

 • водо- і вогнестійкість;
 • висока міцність і щільність (630-900 г / м2);
 • стійкість до ультрафіолету;
 • можна використовувати при температурі від -55 до +65 градусів;
 • не піддається корозії і деформації;
 • легко демонтується;
 • термін експлуатації – до 10 років.

Вся фурнітура для тентів – фірми BOZAMET (Польща)

Купити тент для ГАЗелі

На сайті компанії Тентмастер Ви можете купити тент для ГАЗелі в Дніпропетровську. Щоб оформити замовлення, зателефонуйте по одному з номерів : (096) 5010072, (099) 1547500, (095) 0223202 або надішліть заявку нам на електронну пошту – oootentmaster@gmail.com. Менеджери підберуть конфігурацію тенту, врахують побажання, вимоги і зорієнтують по вартості.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
Loading...