Компанія «ТентМастер» виготовляє тенти, поєднуючи професіоналізм і досвід. У нас можна придбати якісний тент на фуру за доступною ціною.

Особливості тентів на фуру

Важлива особливість тентів для фур – простота будови, монтажу і демонтажу. Установка не вимагає використання спеціалізованої техніки. Завдяки цьому навіть у разі пошкодження навісу процес проведення ремонтних робіт буде швидким, легким і без особливих грошових витрат. Вироби легко використовувати, вони не вимагають ретельного догляду, витрат часу і нервів.

Тент на Газель

Основні переваги

Тент на вантажівку стає все більш затребуваним з кожним днем, оскільки має безліч переваг перед кузовом з металу. До числа переваг відносять:

 • простоту експлуатації;
 • економію на паливі. Рентабельність транспортувань товару підвищується завдяки невеликій вазі полотна;
 • надійність. Вантаж, що знаходиться всередині транспортного засобу, максимально захищений від усіх несприятливих зовнішніх факторів. Крім укриття від дощу, снігу, пилу і бруду, знижується ризик можливої крадіжки, а також випадання товару з транспортного засобу в дорозі;
 • герметичність покриття. Вона перешкоджає проникненню вологи;
 • доступну ціну;
 • зручність. Зняти тент під силу навіть одній людині, оскільки він досить легкий;
 • міцність. Продукт не схильний до корозії та зміни форми. Купивши новий тент на фуру, ви позбавляєте себе від необхідності проведення регулярних косметичних ремонтів;
 • специфіку виготовлення. Виробництво товарів розраховане з урахуванням можливості заміни лише одного певного елемента, що значно полегшує процес, робить його в рази швидше і дозволяє заощадитидоступну ціну;
 • термін служби, який в середньому становить від 10-15 років.

Матеріали, з яких виготовляють тент на фуру

Які матеріали використовуються:

 1. ПВХ. При виробництві він застосовується досить часто, оскільки має високу міцність, стійкий до небезпечних засобів і ультрафіолетових променів. Різкі температурні перепади не впливають на ПВХ. При виготовленні також використовується температурне зварювання, яке формує міцний шов.
 2. Брезент. Натуральний і створюється зі лляних волокон або бавовни. Просочення хімічними речовинами сприяють набуттю необхідних властивостей. Серед них відзначається стійкість до вологи, вогню, здатність протистояти гниттю. Для того щоб дізнатися, який тип просочення був використаний при виготовленні, досить подивитися спеціальне маркування.

Купити тент на фуру, напівпричіп за вигідною ціною в Україні

Багаторічний досвід роботи нашої компанії «ТентМастер» дозволяє виготовляти високоякісну продукцію, здатну забезпечити своєму власникові довгі роки експлуатації у задоволення. Купити тент на фуру під замовлення можна в Дніпрі та по всій Україні.

Виготовлення тентів для напівпричепу

Якщо вам потрібен тент на напівпричіп, його можна легко замовити у нас в режимі онлайн або зателефонувавши за номерам на сайті.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...