Тент на газель з рекламою – це досить популярний спосіб просування послуг і товарів. Його поширеність набирає обертів з кожним днем. І, незважаючи на широкий вибір способів просування, він залишається в числі найбільш ефективних завдяки своїм перевагам, основна та найбільш важлива з яких – вигода й окупність.

Рекламний тент: переваги

Попит на такий тип просування з’явився не просто так. Це пояснюється великою кількістю плюсів. Основні з них:

 • привернення уваги людей. Серед величезної кількості транспортних засобів на дорогах і вулицях привертають увагу тільки ті, які виділяються з маси машини. Реклама на тенті буде виконувати ці функції, кидаючись в очі та на підсвідомому рівні перетворюючись в об’єкт підвищеної уваги;
 • картинка, що запам’ятовується. Незвичайне розташування, масштаби і дизайн – все це впливає на процес запам’ятовування побаченого зображення;
 • впізнаваність. Завдяки перерахованим вище факторам брендове зображення не тільки запам’ятовується і притягує погляди, але також стає впізнаваним;
 • мобільність. Це один з найбільш важливих критеріїв успіху, оскільки ви не прив’язані до певної точки. Розміщуючи зображення своєї компанії в навіть найбільш людному місці, підприємець ризикує втратити дохід, оскільки точки з найбільшим скупченням людей також мають властивість нестабільності. Це можуть бути перебудови, ремонт або закриття будь-якого приміщення, яке є джерелом накопичення. Реклама на тенті причепа, газелі або ж реклама на тенті фури дозволить людям побачити її в абсолютно різних геолокаціях;
 • довговічність;
 • простий догляд;
 • доступна вартість;
 • економія. Вигідний варіант розміщення дозволить людям дізнатися про ваш бізнес. При цьому про витрати на оренду, плату за час можна забути.

Рекламне покриття: вигода і сфери застосування

Існує кілька варіантів отримання прибутку. Перший полягає в просуванні своїх послуг. Наприклад, це може бути вантажоперевезення. Таким чином, транспортна компанія може виконувати свою роботу в русі, паралельно залучаючи нових клієнтів.

Другий варіант полягає в заробітку на рекламних ходах, проте він припускає наявність цілого автопарку. Суть роботи полягає в розміщенні на власному транспортному засобі навісу з рекламою товарів і послуг інших фірм. В такому випадку водій укладає договір з конкретною організацією та отримує прибуток за дієве поширення інформації.

Проект, дизайн якого розроблений грамотно, створить потрібний контраст на тлі атмосфери вулиці, залучаючи нових клієнтів і роблячи компанію більш солідною в очах потенційних клієнтів.

Як створюється зображення?

Рекламне зображення наносять декількома методами:

 1. Трафаретний друк. Відрізняється здатністю до тривалого використання, має високу міцність, що дозволяє йому не тріскатися, не обсипатися і зберігати колір. При виробництві використовують спеціальну фарбу, стійку до різних зовнішніх факторів, серед яких дощ, сніг, промені ультрафіолету. У більшості випадків зображення зберігає презентабельний зовнішній вигляд протягом 5-7 років. Коли через тривалий проміжок часу оголошення приходить в непридатність, його можна змити спеціальним розчином, після чого нанести нове. Завдяки цьому можна істотно заощадити кошти і замовити тент з рекламою, заплативши за покриття тільки один раз.
 2. Кольоровий друк. З його допомогою наносять різні фотографії. При виготовленні використовують матеріал банерного типу, властивості якого схожі на полівінілхлорид, з якого в більшості випадків роблять тенти. Особливі чорнила дозволяють продуктові не псуватися під впливом променів сонця. Термін служби друку на тенті для газелі становить від 2 років.
 3. Комбінований друк. Він поєднує в собі перші два методи.

Реклама на тенти вантажівок: вартість

«ТентМастер» – це компанія з висококваліфікованими професіоналами, які мають багатий досвід успішних проектів і забезпечують індивідуальний та комплексний підхід до роботи. Всі послуги, які ми надаємо, відрізняються високою якістю і приємним сервісом. Крім продажу, ремонту та встановлення навісів, ми займаємося нанесенням рекламних зображень. Яскравий, надійно виконаний друк прослужить вам довгі роки.

Ціна роботи розраховується індивідуально виходячи з розмірів, особливостей малюнка та інших чинників. Оформити замовлення досить просто. Для цього достатньо написати на електронну пошту або зателефонувати на будь-який зручний номер: контакти вказані на нашому сайті.

[image_carousel source=”media: 561,562,564,565,568,567,569,571″ limit=”20″ slides_style=”default” controls_style=”dark” crop=”none” columns=”1″ adaptive=”yes” spacing=”yes” align=”none” max_width=”none” captions=”no” arrows=”yes” dots=”no” link=”none” target=”blank” autoplay=”3″ speed=”medium” image_size=”large” outline=”yes” random=”no”]
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...