Тенти на автомобілі

Img

Компанія “ТентМастер” займається виготовленням і продажем автомобільних тентів в Дніпропетровську для вантажівок і причепів. Якщо Вам потрібен тент на автомобіль, то Ви звернулися за адресою. Ми виготовляємо тенти для різних видів транспорту, від Газелей до автомобілів європейського виробництва.

автотенти

Виробництво охоплює виготовлення будь-якої складності, відповідно до вимог замовника. Весь каталог тентів є асортимент товарів виключно високої якості з міцних брезентових матеріалів, які зможуть захистити Ваш транспорт і його вміст незалежно від крихкості перевезених речей (продукти, квіти, предмети побутового начиння і т.д., стану автотраси, погодних умов (тентові тканини щільністю 630 – 900 г / м2 відрізняються підвищеною стійкістю до дії ультрафіолету, вологостійкі, не схильні до корозії і деформації, а також гірше спалахують, що знижує можливий ризик загоряння та пошкодження речей, що перевозяться) або інших перешкод навколишнього середовища.

Автотенти від виробника

Автотенти від виробника – гарантія якості

Ми використовуємо матеріали і фурнітуру провідних світових виробників, підтверджені міжнародними сертифікатами якості: SIOEN (Бельгія), NAIZIL (Італія), UNISOL (Корея), BOZAMET (Польща) та ін. Якщо використовувати тенти на автомобілі при температурі -30 – + 70 градусів, термін служби може складати до 10 років, і, незважаючи на сильні перепади температури, продукти або швидкопсувний товар всередині машини не буде піддаватися впливу навколишнього середовища і приходити в непридатність (їжа доїде до пункту призначення свіжої, а Ваш улюблений сервіз – цілим) .

Повну недосяжність до товарів, що перевозяться або продуктів також забезпечує міцний шов, абсолютну герметичність якого гарантує метод високотемпературної зварювання внахлест. Крім усього іншого, автотенти також може мати нестандартне расчехленіе – бічне. Не варто також забувати, що автотенти набагато легше піддається ремонту, ніж критий автотранспорт, – завдяки своїй ремонтоспособность він прослужить Вам достатньо довго і ефективно. У разі екстреної ситуації (наприклад, пошкодження тенту на машині), ви можете вдатися до демонтажу або монтажу іншого тенту, тобто, автомобільні тенти зручні завдяки легкості їх використання. Автотенти може мати крім стандартного заднього також і бічне расчехленіе.

Тентові тканини щільністю 630 – 900 г / м2 відрізняються слабкою горючестью, високу стійкість до впливу ультрафіолету і атмосферних опадів. Термін служби виробів – до 10 років при температурі -30 – +70 градусів. Тенти на автомобілі виготовляються методом високо температурної зварювання внахлест. Це дозволяє отримати міцний, надійний і абсолютно гарметічний шов. Місця контакту автомобільного тенту з каркасом посилені подвійним шаром тканини.

Щоб купити тент на легковий автомобіль зв’яжіться з нами за телефонами 0965010072, 0991547500. У нас найвигідніші ціни в Дніпрі (Дніпропетровську).

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...