Тент на легковий причіп призначається для захисту вантажу, що перевозиться від негативних впливів зовнішнього середовища. Наша компанія Тентмастер займається виготовленням покриттів для причепів в Дніпрі будь-якої конфігурації, розміру, під будь-які умови використання. Пропонуємо міцні і зручні вироби, які прослужать відведений термін.

Тент на легковий причіп

Тенти – вироби, які виконують захисну функцію. Завдяки їм, забезпечується схоронність перевезених вантажів. Покриття вберігає від опадів – снігу і дощу, вогкості, сильних поривів вітру, сонячного впливу.

Міцна тканина захистить від бруду і дорожнього пилу, втрати багажу, якщо мова йде про транспортування невеликих виробів, коробок, ящиків. Більш того, тент вкриє вантаж від зайвих поглядів, забезпечує певну ступінь захищеності від спроб розкрадання.

Види тентів на причіп

Основні параметри – висота, розмір, форма – різняться і підбираються з урахуванням призначення причепа і його габаритів.

Для транспортування великих вантажів , наприклад, обладнання, техніки для виробництва, домашньої або офісних меблів, використовуються високі тенти. Усередині причепа з подібним накриттям має бути місце для вільного пересування людини в повний зріст. Це необхідно для організації розвантажувально-навантажувальних робіт . Часто високі тенти для легкового автомобіля роблять з округленій верхньою частиною, щоб знизити опірність вітру.

Для перевезення невеликого за обсягом і розміром вантажу підійде низькі конструкції, лише трохи підносяться над бортами.

«Тентмастер» пропонує виготовлення тенту на причіп неправильної форми. Вони стануть в нагоді для перевезення специфічних нестандартних вантажів – квадроциклів, човнів, мотоциклів. Виконуються на замовлення.

Тенти нашого виробництва можуть мати нестандартне расчехленіе – бічне .

Матеріали

Компанія «Тентмастер» пропонує купити тенти на причіп з брезенту і тканини ПВХ. Ці матеріали характеризуються міцністю, забезпечують необхідну герметичність, що не промокають і витримувати сильні пориви вітру.

Купуємо матеріали і фурнітуру у провідних корейських, італійських, польських, бельгійських виробників. Якість полотна підтверджено сертифікатами. Термін служби виробів – 10-15 років.

Брезент і ПВХ тканину мають високу ступінь ремонтопридатності. Герметичність досягається шляхом обробки шва високотемпературної зварюванням.

Велика розмаїтість колірного оформлення дозволяє вибрати тент будь-якого відтінку.

Купити тент на легковий причіп в Україні

Ми виготовляємо тенти на будь-які за розміром і формою причепи легкових автомобілів а також зсувні дахи і промислові штори з пВХ . Зв’язатися з нами можна декількома способами: за номером телефону – (096) 5010072 , (099) 1547500 , (095) 0223202 ; поштою – oootentmaster@gmail.com; завітавши до офісу – Україна, Дніпро, вул. Берегова, 210Б.

Пропонуємо послуги зморщок. Ціна робіт залежить від розміру покриття, обраних матеріалів виробництва, дизайну та складності виготовлення

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...