Тент на фуру – це покриття, призначене для безпечного транспортування . Наша компанія займається виготовленням ПВХ накидок на машини будь-яких габаритів і марки. Працюємо в Дніпрі, замовлення приймаємо з усієї України, адже фура – це транспортний засіб, який використовується для перевезення різноманітних вантажів. Важливо, щоб поміщені всередину транспортуються вироби залишалися в цілісності протягом всього шляху.

Особливості тентів на фуру

Тент на вантажівку або фуру захищає вміст кузова вантажівки від несприятливих умов зовнішнього середовища: снігу, дощу, сонця, сильного вітру. Крім цього, покриття приховує вантаж від зайвих поглядів, хуліганів, які можуть пошкодити перевозяться продукцію.

Тенти не змінюють своїх характеристик і захисних властивостей при різких перепадах температури зовнішнього середовища. Вони легко монтуються і знімаються, прості в застосуванні і обслуговуванні. Покриття в точності відповідають розміру кузова, а в місцях зіткнення з каркасом додатково ущільнюються.
Тент на Газель

Основні переваги

Установка і використання тенту має ряд істотних переваг:

  • купити тент на фуру економічно вигідніше , ніж монтувати суцільнометалеву конструкцію;
  • покриття можна швидко прибрати , що допомагає при навантаження і вивантаження;
  • тривалий термін експлуатації – застосування якісних сучасних матеріалів продовжує тривалість користування до 10-15 років;
  • полотно легко підігнати під габарити кузова;
  • можна вибрати колір , нанести на полотно рекламу, малюнок, напис.

Матеріали, з яких виготовляють тент на фуру

Компанія Тентмастер пропонує тенти, зроблені з брезентових матеріалів і ПВХ тканини. Вони володіють високим рівнем щільності (480-520 г / м2 і 630-900 г / м2 відповідно), відмінно переносять вплив ультрафіолетових променів, не лопаючись і не деформуючись. Також виконуємо весь спектр послуг ремонту тентів

ПВХ тент на вантажівку надійно захищає продукцію , незалежно від рівня крихкості останньої. Не підтримують горіння, погано горять, що підвищує ймовірність уникнути займання. Застосовуються при температурі від -30 до +70 градусів за Цельсієм без зміни характеристик.

Покриття можна зробити герметичним , застосувавши для обробки швів високотемпературну зварювання.

Купити тент на фуру, напівпричіп за вигідною ціною в Україні

Тентмастер займається виготовленням та встановленням тентів на фури будь-яких розмірів і марки в Дніпрі і по всій Україні. Великий досвід на цьому ринку дозволяє нам швидко і професійно виконувати роботу, орієнтуючись на побажання клієнта і специфіку перевезень.

Новий тент на фуру ви можете купити у нас під замовлення. Фахівець компанії зробить виміри вантажного транспорту, що допоможе зробити накидку, максимально відповідну розмірам кузова.
Ціна залежить від габаритів готового виробу, складності виконання, щільності обраного матеріалу.

Виготовлення тентів на напівпричіп

Наша компанія спеціалізується не тільки на виготовленні покриттів для фур. У нас можна замовити тент на напівпричіп. Оскільки такі напівпричепи використовуються для транспортування 20-ти тонних вантажів, наші вироби повністю відповідають вимогам міцності, зносостійкості і безпеки. При виробництві використовуємо якісні, перевірені матеріали корейського, польського, іспанського виробництва.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...