Реклама на тенти – мінімум витрат для бізнесу

Реклама на тенти

Реклама на тенти вантажних автомобілів є найбільш економічно вигідним рішенням міської зовнішньої реклами для організацій, які хочуть зробити свій бренд впізнаваним. Виготовляючи тент з рекламою на свій вантажний автомобіль, а тек ж реклама на тент Газелі і ви тим самим прискорюєте окупність ваших витрат.

Реклама на тент газеліРеклама на тенті

Наша компанія крім виготовлення автомобільних тентів пропонує Вам таку корисну послугу, як нанесення реклами на тент! Це найвигідніший і економічний вид зовнішньої реклами, яка дозволить всім навколо дізнатися про Ваші послуги. Тим більше дана реклама не вимагає особливого місця розміщення, оренди рекламного щита або плати за час, як наприклад на радіо або телебаченні. Є кілька технологій з розміщення подібної реклами.

Способи виготовлення реклами на тенти

Перший спосіб – це трафаретний. За розробленим ескізами створюється спеціальний трафарет, за допомогою якого Ваша реклама буде нанесена на тент спеціальними фарбами. Фарби для даного виду реклами розраховані на гнучкий матеріал ПВХ, а тому не тріскаються і покривають рівним шаром потрібні ділянки. Величезним плюсом подібного нанесення є те, що фарба не просто водостійка, а й не псуватися від інших впливів. Чи не вицвітає на сонці, не пересихає і Ваша реклама може прослужити Вам рівно стільки, скільки і сам тент. Але даний спосіб хороший тільки для одноколірних зображень або написів. Реклама на тенти , яка передбачає великі кольорові зображення, фотографії або яскраві різнокольорові написи, наноситися за допомогою цифрового широкоформатного друку.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...