Каркасно тентів мають необмежені конструктивні можливості , завдяки яким споруди бувають різних форм і розмірів. В основі будови – металевий каркас, покритий тканиною з ПВХ. Підстава конструкції міцне і стійке, може витримувати значні навантаження, а спеціальне полотно захищає від несприятливих погодних умов.

Компанія Тентмастер займається виготовленням каркасно-тентових конструкцій з матеріалів високої якості вже кілька років. Продукція відповідає європейським стандартам , реалізовується по всій Україні.
Каркасно - тентові конструкції

Переваги каркасно тентових конструкцій

Каркасно тентові споруди мають безліч переваг перед будівлями інших типів:

  • економія на будівництві;
  • проста технологія збірки;
  • швидкий монтаж і демонтаж;
  • невелика вага;
  • надійне і довговічне використання;
  • легкість в транспортуванні;
  • зручне зберігання в розібраному вигляді;
  • нанесення на тент будь-якого малюнка або реклами;
  • прийнятна ціна, яка залежить від призначення і споруди.

Конструкції для сільського господарства

Металокаркасні споруди застосовуються в сільському господарстві. Конфігурація виробів різноманітна, що дозволяє встановлювати їх на будь-який майданчик . Каркасно-тентові конструкції використовуються для зведення теплиць, зерно і овочесховищ, елеваторів, складів, тваринницьких і птахоферм, укриттів для сільгосптехніки.

Швидкомонтовані конструкції для будівництва сільськогосподарських споруд обійдуться дешевше, ніж довгобуди.

Спортивні каркасно-тентові конструкції

Застосовуються для спорудження спортивних комплексів і павільйонів, баскетбольних, волейбольних та футбольних майданчиків, тенісних кортів, басейнів і льодових ковзанок. При будівництві враховуються нюанси проектування майданчиків для певних видів спорту, використовуються тільки високоякісні і надійні матеріали.

Конструкції для промисловості

На сьогоднішній день металокаркасні конструкції застосовуються в промисловості як складські, ремонтні, виробничі та виставкові приміщення, каркасно тентові ангари для зберігання і обслуговування техніки, а також як мобільні накриття. Такі споруди набагато вигідніше звести, ніж орендувати капітальна будівля . Витрачені кошти швидко окупляться, оскільки установка тентових будівель вимагає менших вкладень.

Каркасно-тентові конструкції в Дніпропетровську від компанії Тентмастер – гарантія якісного виготовлення і зведення споруд для будь-яких цілей .

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...